





Научихме министрите и заместниците им, които ще ни управляват поне два мандата. Така твърди Малкия Хладилник, любим на Юмрука.
Сарафов даде оставка, но за разлика от Гешев не предаде на парламента купища с документи, т.е. няма нерешени проблеми.
Изборите приключиха, но лично аз не одобрявам същността на Юмрука, откакто ни го прати Решетников, и споделям официално вижданията си за него.
Вече имаме служебен кабинет с много издънки. Доста стратези са работили за състава му. Няма изненада!
Президент-дезертьор не сме имали, но тази година и това стана в България.
Всички права запазени © 2026 АКИС ®. Разработено от VB